Witam serdecznie

Wykonuję strony internetowe na zamówienia osób fizycznych bądź firm. Uaktualniam, rozbudowuję i unowocześniam istniejące witryny.
Moje doświadczenie w tworzeniu stron WWW oraz znajomość zagadnień związanych z marketingiem w Internecie pozwala mi dostosować stronę - zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością - do specyficznych grup odbiorców. Czytelny układ, atrakcyjna szata graficzna, elementy aktywne oraz ciekawa animacja wstępna są niewątpliwymi atutami tworzonych przeze mnie witryn internetowych. Kod strony pisany jest z uwzględnieniem wszystkich najnowszych standardów. Dokładam wszelkich starań, aby każdy projekt był najwyższej jakości. Przejrzysta struktura strony WWW i czytelny systemem nawigacji, to podstawy szybkiego i łatwego dostępu do informacji na niej zawartych. Daję także możliwość samodzielnej aktualizacji i zarządzania stroną internetową.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www to proces, polegający na szeregu różnorodnych działań, podjętych w celu ustawienia na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na daną frazę kluczową Państwa strony www. Pozycjonuje strony na wszystkie wyszukiwarki internetowe skupiając się na rynkowym potentacie Google.pl, którego udział w rynku e- marketingu w chwili obecnej wynosi 97%.

Pozycjonowanie stron polega na ustawianiu stron w wyszukiwarkach i katalogach popularnych portali (np: www.google.pl, www.wp.pl, www.onet.pl) na wysokich pozycjach. Każdy serwis internetowy, aby był widoczny w sieci dla mechanizmów wyszukujących i katalogujących, musi być odpowiednio dobrze przygotowany.

Sesje fotograficzne

Zajmuje się profesjonalną obróbką i retuszem zdjęć na potrzeby sesji fotograficznych.
Jestem pasjonatem grafiki komputerowej. Moje prace są różnorodne; uzależnione od nastroju i etapu w życiu. Znajdziecie tu Państwo mieszankę różności.

Art Piotr Galeria

Kontakt

Zapraszam do kontaktu i współpracy. Więcej informacji uzyskacie Państwo dzwoniąc i pisząc do mnie.
Świadczę usługi w zakresie budowania, projektowania, pozycjonowania oraz publikacji witryn internetowych w sieci.